Zaloguj się


Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Wybierz język:  Polski    English  

Witaj!

 Czym jest SexMafia Onlie ?

SexMafia.PL to gra gangsterska ze szczyptą erotyzmu. Rejestrując się wchodzisz w mroczny i niebezpieczny świat mafii. Gra online była tworzona z myślą o stworzeniu w wirtualnym świecie jak największego realizmu. Dostępnych jest bardzo dużo różnego rodzaju opcji, które dają bardzo dużo możliwości rozwoju i sprawiają, że grając trzeba myśleć logicznie i strategicznie a gra się szybko nie nudzi. Chcesz sprawdzić jak bardzo jesteś sprytny?, ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO i pokaż na co Cię stać!

start gry: 2 czerwiec 2012 godzina 6:00

sex mafia, gra online

 

Kradnij, dokonaj napadów, bierz to co najlepsze i bądź pierwszy. Pamiętaj, że tylko najsilniejsi mogą rządzić miastem. Stwórz niepokonane imperium mafii. Stwórz królestwo, które opanuje rozgrywkę i z którym każdy gracz będzie musiał się liczyć. Wiele możliwości rozwoju, wiele opcji sprawią że drogi do sukcesu nie ma jednej. Każdy może wypracować swój własny unikalny i niepowtaarzalny styl gry. 

Gra jest rozbudowana także bardzo pod kątem społecznościowym. Posiadamy chat oraz forum gdzie możesz poznać nowe osoby. Jest wiele możliwości kontaktu, opcja tworzenia rodzin gangsterskich zawięzi współpracę i sprawi że poczujecie się jak w rodzinie. Życzymy miłej rozrywki i wielu niezapomnianych wrażeń. Gra chcoć starszego typu bez fajerwerków graficznych potrafi wciągnąć na wiele miesięcy a być może i lat. 

Zapraszamy także na stronę wszystkie osoby, które lubią. Gry które mimo swojego wieku nigdy się nie znudziły. Młode osoby będą miały możliwość zobaczyć w co się grało w latach 1988 i jak pomimo płynącego czasu te stare gry nigdy tak naprawdę nie straciły na swojej grywalności i niepowtarzalności.