Czas na następcę MojeMafie.
STWÓRZ MOJĄ GRĘ!
 
 

Login właściciela gry

Forget? Zaloguj się
MojaMafia.pl
54.773
372.027
3
 
 
MijnMaffia.nl
202.277
1.130.583
43
MeineMafia.de
75.051
401.622
11
MojeMafie.cz
27.990
281.421
11
MaMafia.fr
57.934
411.524
2
MafiaCreator.com
74.841
243.245
0
MafyaKur.com
50.488
318.041
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.853
5.310
0
MafiaCreator.ro
23.393
246.867
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0
MiMafia.com
12.756
37.479
0
 

UWAGA: Od 30 wrze?nia 2023 r. strona zostanie wy??czona. Dzi?kujemy za wszystko!

Jak utrzymać moją grę zbalansowaną?

Wiele gier na świecie jest oznaczona: ekonomia w tej grze jest "niezdrowa", balans zaginął i co jest jeszcze wyzwaniem dla graczy i dochodem dla właścicieli gier. Nie, nie mam namyśli MojejMafii, ale wszystkich gier multiplayer generalnie.

Yet it is also a problem that is playing tricks on game managers within our network. Rozdanie wielkiej ilości darowizn, edytowanie pieniędzy graczy i mega bonusy, ponieważ każdy chce mieć więcej pieniędzy i oczekiwanie, że gracze będą wtedy wydawać więcej. I wtedy wszystko idzie nie tak! Przez długi czas pozwalaliśmy na pełną swobodę w grach, ale teraz zauważyliśmy, że gracze narzekają, bo gra nie daje im żadnych wyzwań. The money poors in anyway via the family bank interest or the money machines.

Wynik? Zaloguj się codziennie, odwiedź sklep... i zwiększ moc! Ale po co gracz ma wydawać pieniądze na kredyty, jeśli już ma nieskończoną ilość pieniędzy?

Over the past weeks we have analyzed the games to see where it goes wrong, and we have found the biggest wrongdoers. For that reason, we have worked out a number of adjustments to restore the game balance. Oczywiście zostanie zachowana pewna ilość wolności. Jak zamierzasz z niej skorzystać, zależy tylko od Ciebie. Jednak chcemy dać Tobie pewne rady.

Modyfikacje:

Masowa darowizna
Zmniejszyliśmy limit masowej darowizny do realistycznych wartości, więc teraz ekonomia gry nie może być zrujnowana przez zwykłe kliknięcie przycisku. Co więcej, teraz Twoi gracze muszą zaakceptować darowiznę (w przeciągu 72 godzin). This avoids a surplus of large sums of money in your game, and besides players will have a good reason to play regularly.

Początkowa gotówka
Witanie nowych graczy poprzez danie im 1 miliona w banku? Ten układ jest wyłączony. To begin with, a player may receive up to 1 million in cash and bank money. This for the same reason: why would a player even bother to commit a crime for 20.000, or even spend 1 euro on your game, if he can get it all so easily??

Rodzina: nielegalne drukarnie pieniędzy
Już poruszyłem ten problem w poprzednim rozdziale. Czas życia nielegalnych drukarni pieniędzy pozostaje zawsze taki sam, ale minimalny oraz maksymalny zwrot pieniędzy w maszynie został zmieniony i jest bardziej proporcjonalny do żywotności maszyn. Short lifespan? Szybko zarabiają! Długi okres życia? Wait longer, but cashing also!

Rodzina: powierzchnia kraju
Wprowadziliśmy podobny system jaki jest użyty w nielegalnych drukarniach pieniędzy.

Rodzina: odsetki w banku
The maximum rate has been reduced to 3% and the amount on which you receive interest has been maximized at 100 million instead of 1 billion.

Odsetki pieniędzy bankowych
The maximum interest on your bank money has also been reduced to 100 million. Już nie będziesz otrzymywał odsetek z nieograniczonej sumy pieniędzy.

I kilka dodatkowych porad...

Czy na pewno chcesz iść na to i otrzymywać ładne ilości pieniędzy na Twoim koncie bankowym za każdy miesiąc prowadzenia gry? Then do not try to counteract these changes, to still be able to use all maximum settings... But try the opposite for a change!

3% odsetek w banku rodziny? Nie, -3% odsetek! Cena detektywa? 5 million! Postaraj się ustawić wszystkie minimalne, albo niskie. Utrudnij to graczom jak to tylko możliwe. Niskie przychody, wysokie koszty!

Chcesz się założyć, że gracze znowu zaczną grać?? Teraz muszą na prawdę pracować dla swoich pieniędzy! Chcesz się założyć, że po tym wszystkim będziesz widział rezultaty na Twoim koncie bankowym??

Jeśli robisz rundy, możesz oczywiście zakończyć obecną rundę! Most of the above changes won't take effect until you save the new settings. Do tego czasu możesz kontynuować z obecnymi ustawieniami. But try to do the next round with these tips, so without editing members and the granting of huge sums of money.

I kto wie, nadchodzące tygodnie przyniosą fajny dodatek aby zrobić Twoją grę jeszcze bardziej wymagającą. Bądź na bierząco!