Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?
Połącz z Facebookiem
Załóż konto!
 

Regulamin !


Każdy gracz zobowiązuje się do zaakceptowania regulaminu gry, wraz z początkiem rejestracji,  oraz zostaje zobowiązany do przestrzegania się regulaminowi gry  mojemiastomafi.pl.  Każde złamanie jakiejkolwiek zasady może skutkować tymczasową blokadą konta, bądź całkowitym wykluczeniem z gry!!
Aministracja, która składa się z kilku członków jest również zobowiązana do uczciwego postepowania wobec każdego gracza  oraz do biernego sprawdzania i kontroli każdej wykonanej czynności przez użytkownika gry.

 

I. Konto.

Każdy gracz ma prawo do  kontrolowania jednego konta  na serwerze. Konto jest przypisane posiadaczowi adresu e-mail ustawionego na koncie.
W przypadku gdy w domu rodzinnym grę chce zacząć  więcej jak jedna osoba i nie ma możliwości korzystania z innych IP wtedy należy się skontaktować się z Administratorem i ten podejmie decyzję o założeniu konta użytkownikowi tego samego IP.
2. Kredyty w grze:

Zakupu kredytów można dokonać jedynie za pomocą opcji "Kup kredyty" w grze.3. Oddanie swojego konta na czas określony innej osobie grającej w mojemiastomafi.pl

Jeśli ktoś wyjeżdza na urlop lub wie, że przez dłuższy czas będzie nieobecny w grze a tym samym nie chce utracic pozycji w rankingu może oddać konto pod opieke swojemu przyjacielowi z gry mojemiastomafi, jednak należy to zgłosić administracji by zapobiec problemowi zdublowanego IP i muli kontami. Należy pamiętać aby konto w opiekę oddać tylko i wyłącznie jednej osobie!

Bądź tez w razie tymczasowej przerwy , można wziąć urlop w grze dzięki czemu gracz unika kradzieży pieniędzy, samochodów, oraz jest  nietykalny,  czyli przez okres urlopu inni gracze nie są w stanie atakować gracza z urlopem.

Osoba, która została poproszona o opiekę nad kontem i tym samym zobowiązała się do tego powinna wiedzieć, że:

*Maksymalny czas opieki nad kontem innego gracza za jego uprzednia zgodą wynosi  30 dni,

* Opiekę nad kontem  może sprawować tylko jedna osoba do tego upoważniona.

*Osoba, sprawujaca opiekę nad kontem  nie może w tym czasie zmieniać hasła, adresu e-mail i innych danych konta oraz zmieniać nicku konta „przyjaciela”.

*Zabronione jest korzystanie z opcji PRZEKAŻ (przekazywanie pieniędzy innym graczom) oraz opcji AUKCJA (branie, udziału w aukcjach, sprzedawanie na aukcjach). Oraz podszywanie się za gracza w celu nawiązania  kontakyu z innymi graczami.

*Dokonywanie jakichkolwiek zmian w rodzinie jest niedozwolone. Zabronione jest także  wstępowanie/opuszczanie rodziny.

Niedostosowanie się do zasad opieki nad kontem wiąze się ze zbanowaniem obu kont lub też usuniecia ich całkowicie.

Wskazane jest dopilowanie swojego konta. W przypadku oddawania swojego konta innej osobie. Administracja nie odpowiada za szkody wyrządzone na oddanym koncie do opieki.4. Wielokontowość:

Zgodnie z regulaminem, każdy gracz,  zostanie wykluczony z gry, jeśli będzie posiadał więcej niż jedno kono na danym serwerze. Multi konta będą karane niezwłocznie i bez ostrzeżenia. Jeśli dwa lub większa ilość kont są zazwyczaj, od czasu do czasu, albo stale użytkowane w jednej sieci (sieci uniwersyteckie, szkoły, itp.) Administracja gry musi zostać o tym fakcie poinformowana, bez żadnych wyjątków.

 

5. Bug-using:

Wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu (dla własnej korzyści bądź działania na szkodę innych graczy) jest zabronione. Każdy gracz jest zatem zobowiązany do niezwłocznego zgłoszenia odkrytych błędów do Administracji gry. Zignorowanie tej zasady może doprowadzić do natychmiastowej blokady konta. Obecny przepis tyczy się wszystkich graczy zarówno bezpośrednio lub pośrednio korzystających z błędu oprogramowania. Jeśli masz wątpliwości czy coś jest legalne napisz do Administratora czyli do titiego lub do członków administracji siwuska bądź krystianka , nie podejmuj innych działań które prowadzą do trwałych zmian na Twoim koncie.

 

6.  Niedozwolone programy:

Zabrania się używania skryptów, narzędzi które symulują, zastępują lub uzupełniają interfejs strony oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzowanych programów, które dają użytkownikowi możliwość działania na swoją korzyść lub na szkodę innych graczy. Narzędzia zewnętrzne, nie powiązane z interfejsem gry, mogą być akceptowane przez administrację.

 

7. Wymuszenia i groźby, monopol w grze:

Zastraszenie,  grożenie osobom (użytkownikom, członkom gry ) działanie z zamiarem obrażenia, wywieranie presji, jest ściśle zakazane w grze, na forum i chacie. Ponadto zabrania się wykorzystywanie monopolistycznej pozycji gracza w celu zastraszania oraz uniemożliwiania normalnej gry innym użytkownikom mojemiastomafi.pl (przykład przejęcie przez jednego gracza wszystkich szpitali w grze i ustatlenie ponad przeciętnej bardzo wysokiej ceny za leczenie, która uniemożliwiała by korzystanie ze szpitali pozostałym graczom) W przypadku monopolu  administracja  zastrzega sobie prawo do nakazania użytkownikowi do niezwłocznej zmiany  oczywiście wygórowanych cen.. Administrator gry ma możliwość narzucenia graczom maksymalnej możliwej ceny za usługi/produkty w celu przeciwdziałania monopolowi oraz nieprawidłowością i nadużycią, które mogą zaistnieć na dowolnym etapie gry (np.aktualizacja).   Nie dostosowanie się gracza w pierwszej kolejności będzie skutkowało ostrzeżeniem, następnie banem tymczasowym a ostatecznie wykluczeniem z gry.

 

8. Spam:

Jakiekolwiek działania i metody mające na celu zakłócenie pracy interfejsu gry są zakazane. Zabrania się masowego rozsyłania reklam poprzez wiadomości do innych użytkowników, forum lub chata. Na chacie zabroniona jest też rozmowa na temat innych gier online. Żądanie przez gracza natychmiastowego zaprzestania przesyłania do niego prywatnych wiadomości w grze musi być szanowane (wyjątek tutaj stanowią wiadomości rodzinne).
Szczególna uwagę kładziemy na reklamowanie gier online na czacie i we wiadomościach  prywatnych.
SUROWO ZAKAZANE!

 

9. Zawartość:

Gracze, którzy będą używać (bądź nawoływać do używania) obraźliwych, pornograficznych, politycznych, rasistowskich, łamiących prawa i naruszających godność człowieka, czy niezgodnych z prawem opisów, nicków, wiadomości, nazw rodzinnych oraz opisów stron rodzinnych mogą zostać czasowo lub na stałe odsunięci od gry, a treści zostaną ocenzurowane.

Niedozwolone jest podszywanie się pod członków gry oraz używanie nicków do nich należących.

 

10. Naruszenie naszego regulaminu

Każdy punkt regulaminu jest bezwzględny i  surowo zakazane jest łamanie go.
w przeciwnym razie nastąpi zbanowanie a nawet likwidacja konta.

 

11. odwołanie się do kary :

Każdy gracz  ma  prawo do odwołania się od kary, ostrzeżenia, nakazu do głównego administratora gry. Można tego dokonać tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy KONTAKT dostępny w górnej części ekranu. Odwołanie zostanie rozpatrzone maksymalnie w ciągu 12 dni roboczych.

 

Zabrania sie kwestionowanie i ignorowanie jakiegokolwiek punktu regulaminu!!