Zapomniałeś hasła?
Połącz z Facebookiem

REGULAMIN

REGULAMIN GRY MAFIOZO200

 

Gra Mafiozo200 jest grą gangsterską, która polega na budowaniu swojej postaci, popełnianiu przęstepstw, zakładaniu rodzin mafijnych, zabijaniu innych graczy oraz wielu innych czynnościach, które umożliwia gra. Aby gra była  ciekawa i grało się wszystkim przyjemnie oraz uczciwie należy stosować się do poniższego regulaminu.

 

1. Nad przestrzeganiem regulaminu czuwa Administracja gry złożona z osób wyróżniocych kolorem.

2. Nie należy pisać próśb do Administracji aby zostać członkiem Administracji - jeżeli będzie taka potrzeba osoba taka zostanie wybrana przez grono Administracji i powiadomiona o tym Prywatną Wiadomością.

3. Każdy gracz ma prawo do założenia na grze jednego konta o jednym adresie IP wyjątkiem jest sytuacja, że z jednego komputera gra kilka osób.

Multikonto będzie karane niezwłocznie i bez ostrzeżenia. Jeżeli jest taka sytuacja to należy przed założeniem drugiego konta poprosić o zgodę Administracje i poczekać na wyrażenie zgody na takie konto. Jeżeli konto zostanie założone bez wiedzy i zgody Administracji konto zostanie automatycznie zbanowane. Konta z tego samego adresu IP mogą grać jednak pod określonymi niżej zasadami i warunkami.

-Zakazuje się takim graczom dokonywania wzajemnych transakcji pieniężnych, kredytów, naboi i pozostałych dostępnych w grze interakcji.

-Zabrania sie tworzenia wspólnych rodzin.

-Zabrania się udzielania wzajemnej pomocy w zabijaniu innych graczy aktywnych jak i również tych nieaktywnych.

4. Zabrania się tworzenia kont o nazwach i avatarach obraźliwych, rasistowskich, które w jaki kolwiek sposób mogą urazić inne osoby grające.

5. Zabrania się graczą między sobą sprzedaży kont za prawdziwe pieniądze jak również dokonywania transakcji prawdziwymi pieniędzmi za wirtualne pieniądze, kredyty,naboje.

6. Gracze mogą sobie pomagać w sposób który umozliwiają to opcje gry.

Rażące próby pomocy innym graczą lub granie w kilka osób na jedno konto jest zabronione. Konta takich graczy zostaną ukarane w sposób ustalony przez Administrację(ostrzeżenie, ban tymczasowy, ban permanentny) dla wszystkich kont uczestniczących  w oszustwie.

7.  Zabrania się w jakikolwiek sposób wpływać na decyzje Administracji i sugerowadź bądź też wymuszać określone działania związane z grą. Członkowie Administracji decydują kto  za co , na ile otrzyma stosowne kary.

8. Zabrania się masowego rozsyłania reklam poprzez wiadomości do innych użytkowników, forum lub chata. Na chacie zabroniona jest też rozmowa na temat innych gier typu Moja Mafia.

9. W grze dla urozmaicenia rozgrywki  będą organizowane konkursy przez Administrację a o ich terminie jak i sposobie przebiegu i wynagrodzeń gracze zostaną poinformowani.

10,Gracz nie reagujący na prośbe innych graczy oraz administracji o zmiane zachowania wobec innych po dwukrotnym upomnieniuod administracji zostanie nałożona kara 3 dni zakazu na udział w konkursachjak równiez na zakaz aukcji, w razie konieczności kara moze zostać przedłużona.

 

 

 

REGULAMIN CZATU ORAZ OPCJI POZDROWIEŃ

Czat służy do swobodnych wypowiedzi i dyskusji graczy za wyjątkiem:

-Natarczywego obrażania innych graczy.

-Prowokowania innych grazy do wulgarnych awantur na czacie.

-Spamu, reklam innych gier.

 

Jakakolwiek forma, bądź próba ominięcia regulaminu i powiązanych z nim postanowień oraz decyzji członków Administracji w celu uzyskania osobistych korzyści jest surowo zakazana. Wszelkie oszustwa w grze ujawnione przez Administracje lub przez innych graczy będą surowo karane.

 

Życzymy powodzenia oraz miłej zabawy i rywalizacji!.