mafia-33

Zaloguj się


Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Witaj!

Mafia-3.pl

Nowa gra online o tematyce mafijnej w, której możesz zmierzyć się w walce przeciwko tysiącom graczy z całej Polski. Walcz przeciwko najgroźniejszym mafiozom, stań do walki przeciwko największym rodzinom mafijnym. Gra w której by przetrwać trzeba wykazać się dużym sprytem i pomysłowością. Jedna z niewielu gier w której możliwe jest zabicie bohatera i przejęcie jego wpływów.


 

Gra oferuje bardzo rozbudowany tryb zarządzania rodziną. Możliwe są wojny oraz sojusze rodzin. Silna rodzina to dodatkowe korzyści dla każdego gracza i dodatkowe możliwości na poszerzenie swoich wpływów oraz poznanie ciekawych osób.

W grze nie ma jednego uniwersalnego sposobu na sukces. Jest wiele możliwych dróg, które mogą zagwarantować uzyskanie bogactwa, siły i wpływów. To od Was zależy którą drogą pójdziecie i czy zyskacie sobie szacunek i posłuch wśród reszty graczy.

 


Dzielnica czerwonych latarnii i prostytutki, handel narkotykami, ulica kasyn i hazardu lub legalne inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych oraz obstawianie meczy piłkarkisch. Wszystko to czeka na Ciebie w grze Mafia-3.

Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam jak poradzisz sobie w pełnym niebezpiecznych przekrętów świecie, gdzie rządzi prawo silniejszego i bezwzględna mafia!.