mafia-22

Zaloguj się


Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Wybierz język:  Polski    English    Čeština  

Witaj!

 Czym jest Mafia 22 Onlie ?


Polecamy również grę:

gra klondike


Mafia-22 to gra w której przetrwaja tylko najlepsi. Tak jak w życiu najlepszymi gangsterami zostaną najsprytniejsi. Chcesz rządzić całym miastem, a może krajem? Chcesz aby na myśl o Twoim nicku jeżył się włos na plecach, chcesz budzić szacunek i przerażenie innych, podporządkowując sobie resztę rodzin mafijnych? Stań do walki już teraz, ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO i pokaż na co Cię stać!

Od tego jak bardzo będziesz sprytny i bystry zależy to czy uda Ci się przeżyć w świecie pełnym intryg, zabójstw , nielegalnych interesów i tajnych układów.  Najlepsi , najwybitniejsi będą w stanie osiągnąć znacznie więcej. Być może uda Ci się nawet założyć rodzinę, której nazwa będzie budziła strach reszty gangsterów i która zdominuje i popdporządkuje sobie resztę mafijnego świata mafia-22.pl

W grze jest dostępna bardzo duża liczba możliwości co sprawia, że nie ma tylko jednej drogi do sukcesu. Każdy gracz po pewnym czasie jest w stanie wypracować sobie swój indywidualny i unikalny styl gry, który według jego przekonania ma zagwarantować przewage nad resztą mafiozów. Oczywiście sukces nie jest łatwy. Być może czasem trzeba będzie iść na ustępstwa. Ale tego typu decyzje pozostawiamy już tylko Wam.