Witaj!


Usiądź wygodnie weź głęboki oddech. Odpręż się i pomyśl... czy jesteś gotowy zostać gangsterem w niebezpiecznym świecie mafii? Jeśli tak to pamiętaj, że od tego jak bardzo będziesz sprytny i bystry zależy to czy uda Ci się przeżyć w świecie pełnym intryg, zabójstw , nielegalnych interesów i tajnych układów.  Najlepsi , najwybitniejsi będą w stanie osiągnąć znacznie więcej. Być może uda Ci się nawet założyć rodzinę, której nazwa będzie budziła strach reszty gangsterów i która zdominuje i popdporządkuje sobie resztę mafijnego świata gangsstar.com

 W grze jest dostępna bardzo duża liczba możliwości co sprawia, że nie ma tylko jednej drogi do sukcesu. Każdy gracz po pewnym czasie jest w stanie wypracować sobie swój indywidualny i unikalny styl gry, który według jego przekonania ma zagwarantować przewage nad resztą mafiozów. Oczywiście sukces nie jest łatwy. Być może czasem trzeba będzie iść na ustępstwa. Ale tego typu decyzje pozostawiamy już tylko Wam.

 Tylko niektóre z opcji dostępne w grze Gangsstar.com

- napady, walki bokserskie, wojny rodzinne, walki z innymi graczami, przejęcie unikalnych posiadłości, swobodne podróże pomiędzy krajami, dzielnica czerwonych latarni, zabójstwa, dyplomacja, trening celności strzeleckiej, handel prostytutkami,

- gra w kasynie, obstawianie meczy, gra na giełdzie, obstawianie wyścigów konnych, gra w pokera z innymi, wyścigi samochodowe oraz wiele wiele więcej!
 

"Zaczyna się. Na mój znak ściana wylatuje w powietrze. Strażnicy niczego się nie spodziewają, więc zanim zdążą cokolwiek zrobić, już gryzą piach. Jeden laluś słysząc strzały łapie za telefon, żeby wezwać posiłki, ale w słuchawce głucha cisza – przed nalotem mój spec bawił się kablami. Widzę sejf, a ponieważ nie gardzę żadną kwotą, każę odpowiedniemu człowiekowi zająć się sprawą. Facet jest zręczny, ale otwieranie takiego zamka to nie wyścigi i przez chwilę muszę walczyć z jedną lufą mniej. Pociski lecą gęsto, ale nie muszę się o nie martwić – przemyt broni w tym mieście należy do mnie! Kilka tysięcy wpadło, czas zająć się sprawami, dla których tu jestem – ten lokal musi zostać wcielony do mojego imperium!!" 

Gra gangsstar to połączenie, gry typu multiplayer z grami logicznymi i strategicznymi. Jest to swojego rodzaju logiczna układana mahjong lub pasjanse w któej by osiągnąć sukces należy wykonać szereg dobrze przemyślanych i wcześniej zaplanowanych działań.


 
Wybierz język:    Polski    English    Deutsch