Czas na następcę MojeMafie.
STWÓRZ MOJĄ GRĘ!

Login właściciela gry

Forget? Zaloguj się
MojaMafia.pl
54.529
368.189
1

MijnMaffia.nl
201.845
1.128.408
82
MeineMafia.de
74.807
400.582
32
MaMafia.fr
57.819
410.753
23
MojeMafie.cz
27.887
279.797
22
MafiaCreator.com
73.344
240.598
2
MafyaKur.com
50.296
316.689
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.787
5.231
0
MafiaCreator.ro
23.249
246.509
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0
MiMafia.com
12.693
37.118
0

Konkurs: zgłoś własny pomysł i wygraj!

mafia-211 - 03 | 11:21 

mafia-22
11.344 członków
Nie rozumiem dlaczego można zgłosić tylko jeden pomysł. Jeśli szukacie ciekawych zmian, które mogły by udoskonalić serwis mojamafia to czemu ograniczacie osoby, które mają kilka ciekawych zmian do przedstawienia.

Zrzekam się ewentualnego prawa do nagrody w przypadku kiedy moje pomysły zostaną wprowadzone. Proszę jednak o przetłumaczenie i wysłanie do analizy.

Napiszę w punktach co według mnie mogło by wydłużyć "żywotność" gier mojamafia. Tak żeby było łatwe do przetłumaczenia.

1. Dodanie nowych umiejętności do rozwijania za $.
Dodanie nowych umiejętności głównych (obecnie jest tylko siła - atak + obrona) np. szczęście, szansa trafienia, szansa obrony, szybkość, które gracze mogli by rozwijać za pieniądze (nie poprzez zakup wyposażenia) i które miały by konkretny wpływ na pojedynki. Wraz ze wzrostem danej umiejętności powinna rosnąć cena za podwyższenie jej o kolejny punkt. Umiejętności posiadane przez danego gracza powinny być widoczne przez każdego w jego profilu postaci.

- szansa trafienia: szansa na zadanie obrażenia.
- szansa obrony: szansa na uniknięcie trafienia.
- siła: możliwość rozwijania obrony i ataku.
- szybkość: możliwość zadania podwójnych obrażeń.

W grach w których rozwijana jest duża liczba umiejętności gracze tak szybko nie rezygnują. Mają świadomość ciężkiej pracy włożonej w konto i większą z niej satysfakcję.

2. Zmiana sposobu walk i raportowania pojedynków.
Możliwość ustawienia by siłę traciła osoba jedynie, która przegrała w pojedynku. Raport z walki powinien być bardziej obszerny. Np. z podziałem na 10 rund dla każdego gracza. Pokazywać ilość strzałów niecelnych, ilość zabranej siły po każdym ze strzałów i podsumowanie. Wygrywa gracz który zadał więcej obrażeń. Rozstrzygnięcie powiązane ze statystykami graczy z punktu 1.

3. Dodanie możliwości wykupienia przedmiotów i ich pogląd w profilu.
Całkowita zmiana profilu podglądowego gracza i dodanie przedmiotów, które mógł by zakupić dodatkowo za kredyty w sklepie. A które by dawały dodatkowe profity i które mógł by sprzedawać na aukcjach. Coś na wzór np. gladiatusa, BK. Ważne by zakupiony ekwipunek był widoczny w profilu każdego z graczy. Dobrze by było by specjalne umiejętności dodawane do ekwipunku były generowane losowo tak by każdy gracz miał w miarę unikalne wyposażenie. Cena powinna być uzależniona od wielkości profitów które gracz czerpał by z wyposażenia. Najlepsze wyposażenie do kupienia za kredyty.

4. Dodanie areny walk
Dla każdej rangi lub przedziału rang był by inny mistrz areny czyli najsilniejszy gracz w danym przedziale, który zarabiał by dodatkowe pieniądze na godzinę za bycie mistrzem. Dzięki temu nowi gracze mieli by możliwość bycia najlepszym w ich przedziale rang co zachęcało by dodatkowo do gry. (Coś na wzór gladiatusa..)

W grach które wykorzystują taki model gracze tak szybko nie odchodzą. Mają większą frajdę z rozwoju postaci i bardziej się z nią utożsamiają. Wiem że to duże wyzwanie programistyczne i mam przynajmniej nadzieje że ktoś odpowiedzialny za tą serię gier się nad tym zastanowi. Cóż bez tych zmian nie ma co myśleć o jakimś większym sukcesie gier z serii MojaMafia..

Oświadczam, że jestem autorem wyżej wymienionych pomysłów. Pozdrawiam:
Mafia-2.pl - Mafia-2,
Gangimafia.pl - Jaromir,
Gangsstar.com - AdminGM.

Ostatnio zmienione przez mafia-2 dnia 2012-03-11 11:41 AM.

Juras12 - 03 | 10:01 

Jerzy
249 członków
Czytajcie zasady. Zgłaszacie w konkursie jeden pomysł. Resztę możecie normalnie zgłaszać jako nowy temat w tym dziale, takie pomysły nie będą po prostu nagradzane...

Pomysł jeden dlatego, aby każdy mógł dość swobodnie brać udział w konkursie i mieć równe szanse na wygraną. Taki konkurs, takie ustalenia.

Admin12 - 03 | 19:01 

GangstaRules
1.590 członków
emotikony z GaduGadu na czat - te animowane tez

TITI12 - 03 | 21:49 

mojemiastomafi
726 członków
Moim pomysłem jest dodanie wyboru layoutu dla graczy .

Niektórzy graja na innych grach i inne gry mają inny layout wiec niektórzy sie do nich przyzwyczaili .\

jesli mamy np podstawowe leyouty i do tego wykupione np 5 .

Polegalo by to na tym że pod ramką reklamową byl by pasek z wymienionymi leyoutami które posiada admin w grze .

Wtedy byly bo do zasnaczenia kropki gracz wybiera sobie dany layout i jak zaznaczy kropkę daje np zapisz lub zamień i np admin zmienia mu layout na jego ip taki jaki gracz chcę lub automatycznie .

Wiem że to moze być skomplikowane ale moim zdaniem jak i moich graczy bylo by to im przydatne .

Pozdrawiam

Hadziasz199614 - 03 | 17:49 

GansterskaGra
17 członków
Moim pomysłem jest solo z Dilerem a mianowicie
1.Raz na tydzień w : USA
2.Potrzeba : 1000 sztuk narkotyku opium(żeby z nim zagadać )
3.Nagroda : kredyty min.100 max.250 i kasa min.0,5mln max. 1,5mln
4.Można się z nim bić tylko w : środy
5.Bijemy się z nim poprzez zwykłą siłę (atak, ochrona i siła bokserska)
Mam nadzieję że się spodobało i wejdzie w życie

Ostatnio zmienione przez Hadziasz1996 dnia 2012-03-15 3:38 PM.

Admin16 - 03 | 09:59 

OnlyHell
747 członków
Po raz kolejny chcialem zglosic pomysl dodania adminom opcji wyszukiwania graczy po IP i emailach.
Wierze ze administracja (juras) robi bardzo wiele by wylapac spamerow i nieuczciwych graczy ale piszac na forum sami mozemy "miec oko" na graczy ktorzy zachowuja sie nieuczciwie na innych grach.
O ile na grach gdzie gra malo osob, latwo jest kogos namierzyc to gdzies gdzie jest sporo osob online jest to niemalze nie do zrobienia.
Chodzi tez o to ze z takim narzedziem, gdy znajde gracza ktory robi spam na innej grze (czarna lista), sam go ze swojej usune. Mysle ze takie osoby nie sa potrzebne w naszej spolecznosci

Heban18 - 03 | 09:26 

new-mafia
2.220 członków
Moim pomysłem jest aby wstawić opcje Hazardzista. Polegała by ona na tym aby dany gracz mógł wyzwać posiadacza obiektu na pojedynek pokerowy gdzie osoba posiadająca dany obiekt wchodziła by za darmo a gracz chcący odebrać dany obiekt musiał by zapłacić kredytam np. 10x równowartośc danego obiektu, oczywiście właściciel obiektu musiał by za akceptować wyzwanie.Grali by np. do 3 wygranych partii. Do wygrania był by dany obiekt lub saldo wpłacone przez gracza który wyzywał właściciela na pojedynek.

pozdrawiam

Ostatnio zmienione przez Heban dnia 2012-03-18 1:08 PM.

Juras19 - 03 | 14:28 

Jerzy
249 członków
Kolejne pomysły zgłoszone.

Pamiętajcie o zasadach konkursu. Nie biorę pod uwagę rzeczy, które łamią szczególnie te dwa punkty:
• Pomysł musi być czymś zupełnie nowym, tj. „chcę zmienić system ataku” nie jest nowym pomysłem i nie będzie brany pod uwagę
• Pomysł musi być skierowany dla graczy, tj. nie może to być kolejne narzędzie administracyjne, szukamy nowych elementów gry z których mogą korzystać gracze

WILLIE23 - 03 | 19:34 

GTA5-PC-DOWNLOAD
12.081 członków
Karty Kolekcjonerskie

Od pewnego czasu zastanawiało mnie co zmienić na mafii, żeby gracze się nie nudzili w grze. Wymyślałem przeróżne rzeczy i wpadłem na pewien pomysł "karty kolekcjonerskie". Chciałem go sam zrealizować, lecz bez pewnych opcji jest on nieosiągalny.
Teraz mniej więcej wytłumaczę o co w tym chodzi.

O to wzór karty jak powinna wyglądać. Oczywiście nie sugerujcie się grafiką bo to tylko mały przykład.

Zrobić kilka kolekcji kart np.:
Kolekcja 1: "Bossowie"
ilość kart: ok. 50
Kolekcja 2: "Mafijne Wille"
ilość kart: ok. 40
Kolekcja 3: "Bronie"
ilość kart: ok. 30
Kolekcja 4: "Top Karty"
ilość kart: ok. 10

To tylko przykłady kolekcji i ilości kart ponieważ można by wymyślić inne. Wybór jest ogromny.

Każda karta miała by swoją wartość pieniężną np. karta nr. 36 (200 mln), karta nr. 15 (150 mln). Gracz dzięki wartości karty mógł by ją sprzedać za tą sumę lub wystawić na aukcji.
Oczywiście przydała by się również opcja wymiany po między graczami.

Gracz, który zebrał by całą kolekcję otrzymywał by nagrody i tu kolejna dawka pomysłów np. zebranie kolekcji "Bossowie" nagroda : "Zwiększenie posiadanej siły x2" lub "Pomnożenie majątku x3" lub "Skok o 3 rangi w górę". Do wyboru jest wiele nagród wystarczy uruchomić wyobraźnię. Oczywiście w każdej kolekcji inne nagrody. Po zebraniu kolekcji karty automatycznie się usuwają i zaczynamy zbierać od nowa.

Karty zdobywało by się po przez losowanie.
W jaki sposób przyznawać losowania:
- Nowy gracz 3 losowania
- Dziennie każdy 2 losowania
- Za polecenie nowego gracza 5 losowań
- Za aktywność w grze 1 losowanie
- Zwiększenie rangi 2 losowania
- Loteria co tygodniowa. Coś takiego jak aktualna loteria lecz wygraną były by losowania.
1 miejsce 10 losowań
2 miejsce 8 losowań
3 miejsce 6 losowań

Ilość kart powinna być ograniczona.
Np. z kolekcji "Top Karty" losowość najmniejsza. Bo są to najlepsze karty i trudniej je zebrać itp.

Oczywiście w kwestii przyznawania kart można by wymyślać do bólu. Jak zwykle wyobraźnia.

O to mój pomysł. Można go oczywiście w pewien sposób poprzekształcać. Dzięki tej opcji gracze będą mieli dobrą zabawę, a o to w grach chodzi.

Pozdrawiam MC-ADMIN

Juras26 - 03 | 12:23 

Jerzy
249 członków
Kolejne pomysły zgłoszone.

Został ostatni tydzień!