Czas na następcę MojeMafie.
STWÓRZ MOJĄ GRĘ!
 
 

Login właściciela gry

Forget? Zaloguj się
MojaMafia.pl
54.529
368.189
1
 
 
MijnMaffia.nl
201.845
1.128.408
82
MeineMafia.de
74.807
400.582
32
MaMafia.fr
57.819
410.753
24
MojeMafie.cz
27.887
279.797
21
MafiaCreator.com
73.344
240.598
2
MafyaKur.com
50.296
316.689
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.787
5.231
0
MafiaCreator.ro
23.249
246.509
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0
MiMafia.com
12.693
37.118
0
 

Konkurs: zgłoś własny pomysł i wygraj!

Juras1 - 03 | 10:45 


Jerzy
249 członków
Tutaj możecie zamieszczać własne pomysły.

Zespół MojaMafia.pl przygotował dla Was nowy konkurs związany z tematyką gry. Tym razem właściciele gier będą mogli wykazać się pomysłowością, a najlepsza idea zostanie wprowadzona w życie!

Od 1 Marca 2012 roku rozpoczynamy nowy konkurs MojaMafia.pl, który potrwa do 31 Marca 2012 roku. Każdy z właścicieli gier może zgłosić jeden pomysł w specjalnie utworzonym temacie. Wszystkie pomysły w tym temacie będą na bieżąco tłumaczone. Ekipa Gamovation będzie sprawdzać Wasze propozycje oraz je oceniać. Po 31 Marca 2012 roku zostanie wybrana najlepsza propozycja, która będzie wprowadzona w życie. Właściciel gry, który wygra, dostanie rozszerzenie za darmo wraz z nagrodą przygotowaną przez Ad4MMO.pl

Wasze sugestie oraz propozycje co do ulepszenia gry muszą być dobrze przemyślane. Pamiętajcie, że w konkursie można zamieścić tylko jedną sugestię. Jeśli masz jakiś pomysł, sprawdź w temacie, czy ktoś już go nie zamieścił. Druga taka sama lub podobna sugestia nie będzie brana pod uwagę. Post z propozycją, którą ktoś już opublikował przed Tobą, może skutkować ostrzeżeniem. Pomyśl nad poprawnym i dobrze opisującym Twój pomysł tytułem. Nie umieszczaj żadnych bezsensownych/głupich pomysłów!

Zasady:

• Konkurs trwa od 1 Marca 2012 roku do 31 Marca 2012 roku
• Każdy z właścicieli gier może umieścić tylko jedną propozycję na ulepszenie gry w specjalnie utworzonym temacie
• Jedynie dobre sugestie, możliwe do wprowadzenia, będą brane pod uwagę
• Pomysł musi być czymś zupełnie nowym, tj. „chcę zmienić system ataku” nie jest nowym pomysłem i nie będzie brany pod uwagę
• Pomysł musi być skierowany dla graczy, tj. nie może to być kolejne narzędzie administracyjne, szukamy nowych elementów gry z których mogą korzystać gracze
• Jeśli wszystkie pomysły będą słabo przygotowane lub niemożliwe do wprowadzenia, Gamovation ma prawo zakończyć konkurs bez wyłonienia zwycięscy.

Nagrody:
Autor najlepszego pomysłu otrzyma nagrodę w postaci reklamy w sieci Ad4MMO o wartości 1.000 zł (500 nowych graczy) oraz darmowy dodatek, wprowadzony w życie po zakończeniu konkursu.


Ostatnio zmienione przez Juras dnia 2012-03-01 8:40 PM.
 

DeBest1 - 03 | 22:28 


futuremafia
1.513 członków
Największym problemem jaki prześladuję gry z mojamafia.pl jest kwestia znudzenia graczy. Dzieje się tak, moim zdaniem, ze względu na mało społeczny charakter rozgrywki. Gracze otrzymują co prawda czat i forum, ale według mnie jest to za mało. Moim pomysłem, jeżeli chodzi o usprawnienie rozgrywki, a właściwie uprzyjemnienie, jest wprowadzenie narzędzi społecznych. Takich jak lista przyjaciół i wrogów. Gdzie dla przyjaciół gracz otrzyma oddzielny czat do którego może konkretne osoby zapraszać. Tak jak ma to miejsce np. w konferencjach na komunikatorze. Do tego lista wrogów, gdzie wiadomości od tych graczy nie będą otrzymywane. Bardziej rozbudowana komunikacja w rodzinie. Bez płatnych czatów/konferencji tylko czat rodzinny, całkowicie dostępny 24h na dobę. Aktualności w rodzinie(tak jak na stronie) i wiadomości do konkretnych stanowisk. Dobrze by było zwiększyć powiązanie z fb i innymi serwisami społecznościowymi. Np. udostępnianie swoich wyników/postępów na tablicy. Tak samo na opisach na komunikatorach. Większe możliwości tworzenia swoich profili i profili rodziny. Wstawianie "godła". Czat główny z godziną nadania wiadomości. Informacja pod czatem o ilości osób dostępnych online. Przydała by się także ramka reklamowa, aby każdy gracz mógł zamieszczać informację o swoich aukcjach czy namawiać do odwiedzenia swoich obiektów. Tak samo mogliby reklamować swoją rodzinę. Tworzyć banery reklamowe nawet, a nie tylko teksty. Większa możliwość wyróżnienia. Dodatkowo radio, aby gracz mógł posłuchać muzyki w czasie wolnej chwili. Ramka z pozdrowieniami jako standard. Przycisk "lubię to" przy postach na forum. Większa możliwość jeżeli chodzi o szacunek. Nagrody za zdobycie konkretnego poziomu. Punkty ujemne. Żeby gracze starali się zachowywać poprawnie i otrzymywać dodatnie punkty od innych. Nagrody w postaci kredytów czy w innej formie. Lub np. większa ilość przyjaciół na liście. Czat z przyjaciółmi dodatkowo pozwala sprawdzać status online. Także lista udostępnia możliwość zostawienia zastępstwa. Podsumowując większy społeczny charakter, ponieważ to ludzie te gry tak naprawdę tworzą.
 

canteras3 - 03 | 14:34 


GangsterskiBiznes
710 członków
Mój pomysł to WALKI KOGUTÓW. W określonym kraju odbywają się walki kogutów. Koguty mogą być komputerowe (boty) lub ich właścicielami mogą być gracze. Co chwila obdywają się walki (fajnie byłoby gdyby była do tego zrobiona animacja taka jak np. w wyścigach konnych (prosta, bez fajerwerków, dwa koguty skaczą na siebie i się dziobią a po pewnym czasie jeden pada).
I teraz tak:
1. gracze-kibice mogą obstawiać wynik walki stawiając gotówkę lub kredyty na zwycięzcę
2. gracze posiadacze kogutów mogą wystawiać do walki swoje koguty. Koguta można kupić (w tym samym module lub na aukcji od innego gracza), koguta można trenować (tak jak boks), po każdej wygranej walce kogut gracza zyskuje większą siłę oraz doświadczenie w walce. Właściciel koguta za każdą wygraną walkę otrzymuje połowę zakładów postawionych przez kibiców.

Pomysł dotyczy kogutów ale mogą to być też psy lub inne zwierzęta. Jako, że walki są nielegalne można wprowadzić dodatkowe atrakcje losowe takie jak np. nalot policji (wszyscy trafiają do więzienia, a postawione zakłady przepadają .
 

Styler4 - 03 | 15:01 


MafiaWorld
580 członków
Witam. Moim zdaniem to nie przez aspołecznościowy charakter gry, strony szybko się nudzą. Jest to 100% wina zbytniego ustawiania się. Po miesiącu gry kiedy z rodziny dostaje się kolosalne sumy, a siła jest bardzo tania nie ma po co już grać. Dlatego konieczne jest wbudowanie skryptu który działał by tak: im więcej masz siły tym więcej za nią płacisz. Tak samo z ziemią. To podstawowa zasada. Moim zdaniem bardzo dobra i to właśnie jest mój pomysł.
 

FanTa7 - 03 | 18:47 


TheCrimeLand
173 członków
Witam.Moja oferta jest nastepująca .Skoro są to gry mojamafia gdzie rozpoczynamy zabawe w swiecie kryminalnym dodajmy nuty krwawej ,ale za razem bardzo dobrej opcij .Nastepująco chodzi mi o to ,zeby wprowadzic do dodatków gier opcje ''Wojna Gangów'' Gdzie to gracze bedą mogli stworzyc własną grupe osób i stoczyc walke przeciwko innej grupie . Zalozmy ze Grupy beda do 5 osob. Gdzie to W tej opcij bedzie mozna nazwac swoja grupe a pozniej wybrac inna i zaczac z nimi wojne . Po 1. doda to do gry bardzo duzo kreatywnosci . a po 2 bedzie to niezla zabawa.Wygrana druzyna dostanie Częsc ''kasiorki'' zakladu ktory bedzie zakładany przed wojną oraz dodatek do wygranej zaleznosci od dostosowania moderatora gry . Czy to zły pomysł moim zdaniem nie Napewno Doda to duzo osob do waszej gry gdy napiszecie ze macie taka opcje w swojej grze . Pozdrowienia FantaOstatnio zmienione przez FanTa dnia 2012-03-07 6:48 PM.
 

Simon7 - 03 | 20:55 


SuperGangster
31 członków
Hmmm...
mój pomysł to usprawnienie dzięki Bogatemu Graczowi.
Bogaty Gracz jest wybrany raz na miesiąc w Kolumbii...
Żeby go zabić,potrzeba 2 kamieni życzeń.
Jak sie go zabije otrzyma się:
100-1000 kredytów lub 900mln-30mld.
Każdy ma jakieś szanse.
Dobre?
 

wesox8 - 03 | 04:15 


camora
5.718 członków
Mój pomysł, to wprowadzenie statusów rodzin mówiący nam które rodziny mają ze sobą wojnę, które są neutralne lub współpracują ze sobą. Atak członka jakiejś rodziny oznaczałby automatyczny stan wojny z daną rodziną. Natomiast współpraca rodzin mogłaby dawać częściowe zyski z ziemi posiadanej przez rodziny, z którymi współpracujemy.
 

Juras9 - 03 | 16:29 


Jerzy
249 członków
Pierwsze sugestie już zostały przesłane do Gamovation.

ZACHĘCAM DO BRANIA UDZIAŁU W KONKURSIE!
 

Supporter10 - 03 | 00:05 


BestGangsHooliganss
5 członków
Witam, pierwsze co chciałby podac kilka zmian, może weźmiecie je pod uwagę.

1. Chatbox - 2 Zakładki ( pogaduchy ) i ( Kolorowi )
Pogaduchy - chyba nie musze objaśniać
Kolorowi - To tylko zakładka dla graczy z rangą, to da lepsze poruzumiewanie się między sobą.
Dodać na chatboxie modyfikację Moderatora Chatu, czyli proste [B]||[X]

[B] - Moderator / Administrator moze zbanować graczowi Chat
[X] - Moderator / Administrator może usunąć każdą wypowiedź nie w chodządz w Panel Admina

Oczywiście te ulepszenie można było by wykupić za MC .

Prosze to przemyśleć.

+ sa tego takie że łatwiej zadbac o spokój i ład na chat-cie
- Praca dla was.

Następny pomysł na rozszeżenie gry w Support. Zamiast kontaktować się z Ekipą Administracyjną po przez zakładke kontakt, można by to było zrobić przez, Support > ZZostaw zgłoszenie. A w Panelu Administracyjnym, mielibyśmy Support i tam zakładka > Zgłoszenia, poprzez co byśmy mogli kontrolować oszustwa, błędy i propozycje rozszerzeń gry. Oczywiśce Support jak support, Admini odpowadają na te zgłoszenia, moga je zamknąc, odpisywać, usuwać zgłoszenia.
Plus jest tego taki, że mniejszy bałagan w grach, oraz lepsze rozwiniecie oraz kontakt z Adminami.

Też przecież możnabyło by te rozszeżenie kupić za MC .

3. Można było by tez dodać gazetkę Własnej gry, pisać artykuły, wywiady, nowości etc.

Prosze to przemyśleć

Z poważaniem,
Ekipa www.netgamefactory.pl

Ostatnio zmienione przez Supporter dnia 2012-03-10 12:17 AM.
 

canteras10 - 03 | 18:59 


GangsterskiBiznes
710 członków
Supporter przeczytaj zasady konkursu. To mają być pomysły na rozwiązania dla graczy a nie dla administracji.