Czas na następcę MojeMafie.
STWÓRZ MOJĄ GRĘ!

Login właściciela gry

Forget? Zaloguj się
MojaMafia.pl
54.530
368.295
5

MijnMaffia.nl
201.872
1.128.548
25
MeineMafia.de
74.816
400.598
8
MaMafia.fr
57.821
410.815
6
MojeMafie.cz
27.893
279.872
3
MafiaCreator.com
73.418
240.727
1
MiMafia.com
12.694
37.136
1
MafyaKur.com
50.305
316.782
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.788
5.233
0
MafiaCreator.ro
23.257
246.535
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

Bug w ruletce

Spartacus27 - 01 | 16:30 

alfonsworld
9.629 członków
Chciałem zgłosić dość powazny bug w ruletce. A wiec uzytkownik posiadajacy dwa konta oraz ruletke moze ustawic maksymalny zaklad np. na milion(a wiec wystarczy np obstawic czarny kolor 50% szans na trafienie). Na jednym kontem jest wlascielem ruletki a drugim doprowadza ja do bankructwa zgarniajac za to milion plus przejmujac ruletke i znowu tak samo na zmiane drugim kontem. Tym sposobem w ciagu godziny mozna ponoc zarobic ok 20milinow.

A wiec w celu usuniecia tego dosc powaznego błedu(dzieki niemu kazdy uzytkownik moze byc pierwszy w rankingu bez zadnego wysilku) zalecałbym aby po bankructwie ruletka stawała sie niczyja ...

Ostatnio zmienione przez Spartacus dnia 2011-01-27 4:32 PM.

Juras27 - 01 | 17:02 

Jerzy
249 członków
W ruletce masz ograniczoną liczbę gier: 20. Idąc dalej, masz 50% szans na wygraną przy każdej grze, ale warto pamiętać, że każda porażka to strata gry, użytkownik musi się przelogowć, podjąć wygraną i zalogować się na drugie konto ponownie. Szanse, że zarobi na tym sporo? Bardzo nikłe. Ograniczona ilość gier, 50% szans na wygraną (czy to kolor czerwony czy to czarny). Zresztą już jest wprowadzony dodatek: Kompletne logi
Z tym rozszerzeniem, wszyscy Twoi gracze będą mieli dostęp do kompletnych logów w celu śledzenia wszystkich pieniężnych, bankowych, sejfowych i kredytowych transakcji w detalach. Członkowie załogi z prawami "pokaż logi gracza" mają dostęp do tych samych logów.

Jeśli masz podejrzenia, że ktoś oszukuje, wystarczy sprawdzić logi.

Spartacus27 - 01 | 17:12 

alfonsworld
9.629 członków
Juras napisał:
W ruletce masz ograniczoną liczbę gier: 20. Idąc dalej, masz 50% szans na wygraną przy każdej grze, ale warto pamiętać, że każda porażka to strata gry, użytkownik musi się przelogowć, podjąć wygraną i zalogować się na drugie konto ponownie. Szanse, że zarobi na tym sporo? Bardzo nikłe. Ograniczona ilość gier, 50% szans na wygraną (czy to kolor czerwony czy to czarny).
Jak pisałem szanse nie sa nikle ! Sam z tego bugu nie korzystałem wiec nie jestem w wykorzystywaniu tego bugu expertem. Z bugu korzystały u mnie 4osoby którym byłem to wstanie udowodnic kazdy w ciagu kilku dni zdobył multum kasy za ktore wykupili hmm ok 10milionow siły ... a wiec jak pisałem przez godzine mozna zdobyc na tym błedzie max 20milinów, to nie sa przypuszczenia tylko fakty. Kazdy kto korzysta z tego błedu moze bez problemu w krotkim czasie dogonic dosłownie wszystkich graczy.

Juras napisał:
Jeśli masz podejrzenia, że ktoś oszukuje, wystarczy sprawdzić logi.
obecne dostepne logi sa niewystarczajace do wytropienia oszustow wykorzystujacych ten bug, kilku osobom oczywiscie bylem wstanie to udowodnic na podstawie dostepnych logow.

Juras27 - 01 | 17:26 

Jerzy
249 członków
Sprawdzałem sam ten bug. Udało mi się podczas możliwych 20 prób wygrać z kasynem łącznie 4 razy. Już nie mówię, ile roboty zabiera przelogowanie się, a co dopiero wraz z zmianą proxy. No i musisz przesyłać sobie między kontami kasę.

Tak czy inaczej, nie jest to bug, a łamanie zasad multikont. Dzięki nowemu dodatkowi, możesz mieć nad wszystkim kontrolę i sprawdzać osoby, które nagle znalazły się na szczycie rankingu.