killer3

WorldConquest

U bent nieuw?

Maak dan snel
een speler aan!
Witaj!

Gra zawiera dużą dawkę przemocy, tylko dla dorosłych!

Szukasz sposobu na dodatkową rozrywkę? Załóż konto i graj jako mafioza! Era Mafii rozpoczęła się we Włoszech na Sycylii na początku dwudziestego wieku. Ci goście nigdy nie cofneli się przed niczym - napady z bronią w ręku, morderstwa i inne brutalne zbrodnie, były na porządku dziennym. Nieufność ludzi szybko rosła.

Dzisiaj znajdujemy się w XXI wieku, a Mafia nadal jest bardzo aktywna. W ciągu ostatniego stulecia sytuacja się nie polepszyła. Właściwie, to pogorszyła się. Cały świat patrzył, jak powstawało coraz więcej rodzin mafijnych, które popełniały kolejne zbrodnie. Samochody są kradzione, opancerzone furgonetki z pieniędzmi porywane, każdego tygodnia cywile są chowani przez swoich bliskich, a ranni wypełniają szpitale. Czy to się kiedyś skończy?

Jako członek Mafii musisz zdobywać szacunek wśród innych rodzin mafijnych. Pogódź się z tym. Wielu ludzi Mafii popełnia błąd polegający na wydawaniu swojej fortuny w daleko zbyt oczywisty sposób. Tak właśnie wpadają. Po co obnosić się ze swoją sławą i bogactwem, kiedy świat jest pełen kryminalistów, którym zależy tylko na tych dwóch rzeczach? Aby przetrwać w świecie Mafii musisz wszystko przemyśleć, nie wychylaj się i uderzaj w odpowiednim momencie. To jest jedyna droga na szczyt.

Oczywiście rozpoczynasz swoją mafijną karierę jako świeżak otoczony przez innych niedoświadczonych kryminalistów. Zostaw zabijanie innym, po co sobie brudzić ręce, gdy ktoś inny może to zrobić za Ciebie. Wraz z rozwojem Twojej kariery będziesz zdobywać więcej szacunku i pieniędzy, wzrośnie też Twoja umiejętność posługiwania się bronią. W międzyczasie nie wychylaj się a ludzie będą myśleć, że jesteś niegroźny. Pamiętaj: obserwuj swoich sąsiadów, oni również mogą należeć do Mafii!.

Przypominamy, że gra to nie rzeczywistość ;) To GRA (ŚWIAT FIKCYJNY)

 

Na sam początek dostajesz:

50 000 € w gotówce

100 000 € w baku

Oraz okres ochronny

 

Losowe Screeny z gry (poprzednia wersja):


Najlepsza Gra mafijna W Sieci

Najlepsza Gra mafijna W Sieci Najlepsza Gra mafijna W Sieci Najlepsza Gra mafijna W Sieci Najlepsza Gra mafijna W Sieci

 

Partnerzy:
TOP50 Gry

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem proszę dać znać mi w wiadomości prywatnej w grze!

Aktualności

Znaleźliśmy sponsora!  2017-01-20 3:11 PM

Master
Kto powie coś na reaktywację gry World Conquest? Znaleźliśmy nowych sponsorów - podstawyniemieckiego.pl. Możecie obejrzeć ich stronę tu - http://podstawyniemieckiego.pl/emocje-po-niemiecku/. Razem postaramy się po pierwsze zainwestować w tą grę trochę pieniędzy, a po drugie zbudujemy tutaj dużą bazę grających! Zapraszamy do uczestnictwa w WIELKIM POWROCIE!!!
Konkurs  2011-11-07 3:59 PM

Master
Uwaga od dziś startuje konkurs
Wszystkie informacje znajdziecie pod zakładką Nagrody
Happy hour  2011-11-07 3:57 PM

Master
W nagrodę Przez Cały Listopad Trwa Happy hour
W godzinach 16:00-16:59 za zakupione kredyty dostajecie darmowo 35% !!!


Zapraszamy do Rejestracji
Wielki powrót  2011-11-07 3:28 PM

Master
Drodzy gracze właśnie przygotowaliśmy dla was wielki powrót gry!
Oczekujcie na nowe dodatki bo jest po co

Graczy łącznie