ParadiseGangsters

U bent nieuw?

Maak dan snel
een speler aan!
Witaj!

Chciałbyś planować przekręty i zdobywać szacunek? Paradise Gangsters daje Ci wiele możliwości.

DOŁĄCZ DO NAS!!!

 

graczeonline.pl  - Spis gier dla graczy.

TOP 30 -  Via WWW | GRY ONLINE | MMO | MMORPG

Aktualności

Drobne zmiany w Kasynie  2012-04-08 2:16 PM

doniu
Dziś dokonałem drobnych zmian w Kasynie. Między innymi zmieniłem maksymalną ilość kuponów, którą można kupić w Loterii z 10 000 do 10. Dodatkowo została wprowadzona korekta, dzięki której gracz może wygrać tylko jedną z pośród trzech nagród w Loterii.


Administracja.
Zmiany w grze!  2012-04-07 10:11 AM

doniu
Wczoraj nastąpiły trzy zmiany w grze!
Pierwsza, widoczna od razu - Grafika.
Druga, dostępne są AUKCJE ale tylko w kraju POLSKA.
Trzecia, możecie szukać ''Tajemniczych Paczek''. Jeśli takową paczkę znajdziecie to macie szansę otrzymać nagrody, takie jak pieniądze, kredyty lub kamienie życzeń. Paczki znajdują się wyłącznie w kraju USA i tylko tam możecie ich szukać.


Liczymy dalej na Wasze wsparcie finansowe poprzez kupno kredytów! Paradise Gangsters cały czas się rozwija dzięki Wam!
Ważne!  2012-04-02 3:16 PM

doniu
Powtarzam, że posiadanie więcej niż jedno konto w naszej grze jest surowo zabronione i konta będą kasowane. Jeśli jednak posiadasz brata, który chce grać w PG to należy to zgłosić do Głównego Administratora(doniu). Jak wyrażę zgodę to może się twój brat zarejestrować a jeśli nie to nie będzie mógł grać.
2 dni Gry.  2012-04-01 10:50 PM

doniu
Gra stoi już dwa dni i możemy się pochwalić kilkoma zmianami. Doszło do dodania mini-chatu oraz wiadomości dla wszystkich nowych użytkowników. W najbliższym czasie planujemy kolejne zmiany lecz bez waszego wsparcia nam to nie wyjdzie. Zarejestrujcie się i zainwestujcie w kredyty. Pomoże Wam to w grze a nam w tym by ją doskonalić