Graczy łącznie

Witaj

Witaj!

 

Gangst

Graj w grę kryminalną ze znajomymi i baw się. Zarejestruj się , aby być gangsterem i zacząć tworzyć swoją postać przyszłego Szefa gangu. W grze możesz robić nielegalne w rzeczywistości rzeczy. Poprzez intensywne kradzieże i napady wzmacniaj charakter. Grupowe przestępstwo może się udać ze znajomymi , więc możesz polecać grę swoim prywatnym,niepowtarzalnym linkiem. Wiedz, że mając przyjaciół możesz założyć rodzinę i razem z nimi walczyć o ziemie i pieniądze. Nie wszystko idzie jak z płatka, więc : Uważaj, bo policja w Gangst nie śpi. Możesz im zwiać , ale nie zawsze się to udaje, lecz w końcu też pewnie oswoisz się z więzieniem. Graj i baw się. Gangst to gra dla Ciebie! Dołącz!

 

 

 

 

 

 

 

 

Głosuję na Gangst!

 

MMORPG Top50

Toplista-Gier

Najlepsze gry via www - rpg online!

 

------+RPG+-------- Sites-------

 

Super top lista
                   

toplistanr1.toplista.eu

 

Głosuję na Gangst !!!

 

 

 


Reset gry nastąpił w dniu 15.07.11 o godzinie 4:00. Więcej o resecie gry na Forum.

Forum--Ogłoszenia--Reset gry 

 

Aktualności

Grafiki  2011-04-28 4:50 PM

jarek
Grafiki samochodów zapowiadane niedawno są już wprowadzone do gry. Są nowsze, ładniejsze i realistyczne. Szybkość,cena są takie jak na prawdziwym rynku samochodowym. Dodatkowo w każdym garażu widzisz wszystko związane z Twoimi samochodami :
Różne samochody w grze: 20
Różne samochody w posiadaniu: 0
Różne samochody w USA: 0
W sklepie rodzinnym pojawiły się również nowe grafiki. Dodatkowo możesz zgłaszać systemy płatnościowe na Forum i to za pieniądze (Gangst'owe).
Forum--Off topic--Systemy płatnościowe
INNOWACJA  2011-04-19 6:41 PM

jarek
Ta innowacja jest najlepsza i tylko dla Was. Strzelectwo wprowadzone 19.04.2011 jest super dodatkiem na cześć przekroczenia liczby 100 Gangst'erów.
Ta opcja sprawi, że w grze pojawi się nowy link: trening strzelecki. Strzelectwo to ważna umiejętność bojowa w grze. Jeśli Twój poziom strzelectwa jest wysoki, zabijanie innych graczy będzie łatwiejsze. Ponadto, kredyty do zestrzelenia będą pojawiały się regularnie: miła niespodzianka dla graczy.

W Ustawieniach profilu możecie ustawić czy chcecie ,aby na Waszym profilu były widoczne pieniądze z Waszego sejfu.
Zmiany  2011-04-15 10:29 PM

jarek
Od teraz:
Partnerzy np. Strona naszej gry są wyświetlani tylko dla zalogowanych. Osoba niezarejestrowana bądź nawet niezalogowana niczego nie zobaczy.

Mamy ponad setkę użytkowników,ale do teraz mieliśmy napis "100 graczy".
Obecnie mamy " 101 Gangst'erów ".

Rozpoczęto prace nad grafikami samochodów, które może zostaną wprowadzone. Modele będą inne (nowsze), lecz ceny zbliżone.
Zmiana  2011-04-09 2:50 PM

jarek
Innowacyjna zmiana!
Aukcje , które do tej pory nie były zbyt czytelne od dziś ostentacyjnie się prezentują. Widać wszystko czytelnie , czarno na białym.
Zobacz .
Może złapiesz okazję i kupisz coś taniej.
Zmiany  2011-03-31 3:35 PM

jarek
Gra w następnej fazie edycji.
Od mienionej chwili :
Ciężarówka , która transportuje samochody z państwa do państwa zjawi się w Twoim garażu w poniedziałek o godzinie 10:00.

Maksymalna ilość ataków 10(na 24u)
Maksymalna ilość ataków wymierzonych w tego samego gracza 5(na 24u)
Wyłączone ataki po zabójstwie na 2 dni. (Zmiany odnoszące się do zmian w popełnianiu zabójstw mogą ulec zmianie w każdej chwili.)

Kolorem czerwonym jest zaznaczony tylko Administrator Główny. Kolor różowy to kolor Moderatora. Barwa Żółta należy do Mistrzów Gry. Dla graczy został wyznaczony kolor zielony. (Jeśli ci się on nie podoba podaj swój. Rozpatrzymy prośby)

Pozdrawiają Administratorzy Gangst!Screenshoty